עגלת הקניות שלי
(0) פריטים - 0.00 ₪
שלום אורח
התחבר

פליירים

מוצר מוכן ב3 צעדים ! פשוט לעצב ולשלוח !

מעטפה
מצלמה
חץ

באנר עיצוב פליירים

מחירון פליירים

* המחירים לא כוללים גרפיקה - גרפיקה צד אחד החל מ-150 ש"ח   * גרפיקה דו צדדי החל מ-270 ש"ח 
*  לנמינציה 50 ש"ח ל 100 יח` עד -2000 יח`   * המחירים לא כוללים מע"מפליירים הם ממוצרי הפרסום הנפוצים ביותר. הם יעילים במיוחד לאור העלות הנמוכה וטווח ההפצה הרחב והישיר כל כך. למרות הקלות שבדבר, מרבית בתי הדפוס עוד עובדים בשיטה הישנה שבה אתם צריכים להגיע אל בית הדפוס, לדאוג לעיצוב של הפליירים ולעבור תהליך שיכול להיות די ארוך ומייגע של בחירת דוגמאות במקום. דפוס נאמן עושה מהפכה בעולם הדפוס באופן כללי ובתחום הדפוס הדיגיטאלי בפרט.

עיצוב פליירים

עיצוב פליירים עלול להיות תהליך מורכב ויקר, למי שאינו עובד כדרך קבע עם מחלקת קריאייטיב. בדיוק לשם כך אנו מעניקים לכם את האפשרות לעקוף את תהליך העיצוב היקר ולהנות משירותי העיצוב הנגישים והמרהיבים שמצויים אצלינו באתר. אתר האינטרנט של דפוס אומן מותאם באופן ייחודי למשתמש, כך שעיצוב פליירים הופך להיות למשימה פשוטה, מהירה ובעיקר זולה.

תהליך ההדפסה

הדפסת פליירים מעולם לא הייתה פשוטה יותר. דפוס אומן מזמין אתכם להזמין ולהפיק פליירים לכל מטרה, תוך שלושה צעדים פשוטים. אם אין ברשותכם עיצוב קיים תוכלו להנות ממגוון תבניות העיצוב הקיימות שעומדות לרשותכם. באתר תוכלו למצוא עוד מגוון עשיר של מוצרי דפוס ומוצרי פרסום שונים שישמשו אתכם לכל מטרה.