עגלת הקניות שלי
(0) פריטים - 0.00 ₪
שלום אורח
התחבר

נייר מכתבים


מוצר מוכן ב3 צעדים ! פשוט לעצב ולשלוח !

מעטפה
מצלמה
חץ

נייד מכתבים מעוצב לעסק שלכם A5 ו A6 עם עיצובים מיוחדים
 
נייר מכתבים באנר

* לא כולל דבק בבלוקים, עבור דבק 25 ש"ח לכל 1,000 דפים. צבע 1 שאינו שחור תוספת 150 ש"ח
* המחירים לא כוללים מע"מ   * המחירים לא כוללים משלוח - תוספת משלוח 60 ש"חנייר מכתבים הוא חלק ממכלול מוצרי המשרד של כל אחד ואחד מאיתנו. לצד היומן, לוח השנה, כלי הכתיבה ומחשב אפשר למצוא על השולחן או במגירה נייר מכתבים כמעט אצל כל אחד. במקרים רבים נייר המכתבים יהיה ממותג בערכי החברה המעסיקה, ומפעם לפעם ניתן יהיה לראות נייר מכתבים שהוענק על ידי הספקים או משתפי פעולה עם המיתוג שלהם. נייר מכתבים הוא דרך נהדרת להעביר ולהטמיע מסרים, בין אם מדובר על פעילות תוך ארגונית ובין אם מדובר על פעילות שמופנית אל הלקוחות. בין אם אתם מבצעים תהליך מיתוג או מיתוג מחדש, בין אם אתם צריכים לחדש מלאי ובין אם אתם רוצים להפיק מתנות ללקוחות שלכם- נייר מכתבים מעוצב יכול להיות הפתרון המושלם שלכם.

ייצור ועיצוב נייר מכתבים בדפוס אומן

דפוס אומן הינו בית דפוס הממוקם בנהריה ומספק שירותים ללקוחות ברחבי כל הארץ. המערכת שלנו מותאמת לצרכי הלקוחות שלנו ומספקת אפשרות של ביצוע הזמנה, הפקה ועיצוב- כל זאת, דרך אתר האינטרנט, במינימום של זמן ומינימום מאמץ.
מינימום הוצאות, מקסימום תועלת- וכל זה בשלושה צעדים פשוטים בלבד.

באתר תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם, החל מגדלים ועד למחירים מפורטים מאוד, כאשר באתר תוכלו להתרשם גם ממבחר אפשרויות עיצוב שתוכלנה לשמש אתכם במקרה שאין לכם עיצוב מוכן מראש. נייר מכתבים הוא אחד המוצרים הנחוצים והשימושיים ביותר במשרד. בפעם הבאה שהלקוח שלך כותב משהו, כדאי שהוא יראה את השם שלך בראש או תחתית הדף.