עגלת הקניות שלי
(0) פריטים - 0.00 ₪
שלום אורח
התחבר

כרטיסי ביקור

כמות

כרטיס ביקור צד אחד

כרטיס ביקור דו צדדי

כרטיס ביקור צד אחד למינציה צד אחד

כרטיס ביקור דו צדדי למינציה דו צדדית

500

150

190

190

220

1000

190

230

240

270

2000

290

300

350

380

תוספת גרפיקה לכרטיס ביקור צד אחד - 70 ש"ח
תוספת גרפיקה לכרטיס ביקור דו צדדי - 100 ש"ח
המחירים המוצגים הינם לכרומו 350 גרם

הוראות: 1.עצב 2.שלח3.שלם!!!

מוצר מוכן ב3 צעדים ! פשוט לעצב ולשלוח !

מעטפה
מצלמה
חץ


 

* המחירים לא כוללים מע"מ   * המחירים לא כוללים משלוח - תוספת משלוח 60 ש"ח

כרטיסי ביקור הם איבר חיוני בעסק, ואפילו בעידן הדיגיטאלי שבו כמעט כל התקשורת נעשית באמצעות הרשת הם היו ועדיין האמצעי הנפוץ ביותר להצגה עצמית במפגש ראשון. כרטיסי ביקור הם לא רק הדרך שלך להציג את עצמך בפני אנשים חדשים, הם גם הדרך שלך "למכור" את עצמך ואת העסק שלך.

בעולם השפע, מיתוג הוא מילת מפתח, וכרטיסי ביקור מהווים חלק אינטגראלי ממנו. עיצוב כרטיסי ביקור הוא חלק חשוב מאוד מבניית תדמית של חברה וככל שיעשו באופן מקצועי וחד יותר, כך תועלתם תגבר.
לכרטיסי ביקור יתרון מהותי הטמון בעובדה שמדובר, אחרי הכל, במוצר פרסומי המעניק לכם חשיפה תמורת תשלום סמלי ביותר בגין העיצוב וההפקה- והמדיה בחינם. הדפסת כרטיסי ביקור מעוצבים יבטיחו שיזכרו אתכם גם אם עבר המון זמן אחרי הפגישה- וזאת בלבד שכרטיס הביקור שלכם היה ייחודי דיו. ייחודי דיו, אך לא ייחודי מדי.

עיצוב כרטיס הביקור

בכרטיסי ביקור מעוצבים טמונה הזדמנות גדולה, אך בו בזמן הם עלולים גם לייצר רושם מוטעה, וכן חשוב מאוד להפקיד על תהליך העיצוב של הכרטיסים. חשוב מאוד להגדיר את התחום ואת קהל היעד על מנת למקסם את התועלת שבמדיום זה. במקרים רבים כרטיס הביקור יזכה בנקודות קרדיט רבות על קריאטיביות ואף יהיה זכיר יותר, אך בו בזמן חשוב לזכור שישנם ענפים בהם הסולידיות עדיין חשובה ביותר.
לאלמנטים כמו גודל, כמות מידע וסטנדרטים נוספים שנכון או לא נכון לשבור אותם יש חשיבות גבוהה ביותר על הצלחתו של כרטיס הביקור כיח"צן הפרטי שלכם.
אם אתם רוצים להשקיע בכרטיס הביקור שלכם, כל מה שעליכם לעשות הוא להקדיש כמה דקות ולהנות מכל הכלים שהאתר מציע לכם. כך תוכלו להבטיח לעצמכם כרטיס ביקור מעוצב תוך כמה דקות, במינימום עלות ובמקסימום תועלת.