עגלת הקניות שלי
(0) פריטים - 0.00 ₪
שלום אורח
התחבר

הזמנות לאירועים

מוצר מוכן ב3 צעדים ! פשוט לעצב ולשלוח !

מעטפה
מצלמה
חץ

מחירון הזמנות לאירועים

* המחירים לא כוללים מע"מ   * המחירים לא כוללים משלוח - תוספת משלוח 60 ש"ח


בזמנכם הפנוי, בבית, תוך כדי התרווחות על הכורסא אתם מוזמנים לעצב ולהפיק את ההזמנות שלכם לאירוע. ימי הטירטורים תמו ובאמצעות אתר האינטרנט שלנו המשימה תהיה הרבה יותר מהירה ונעימה ממה שחשבתם.
דפוס אומן מזמין אתכם לחווית דפוס שלא הכרתם. בבית, מתי שנח לכם, בלי שום טרטור- היכנסו לאתר ותוך שלושה צעדים יש לכם הזמנות לאירועים בתנור.
אנו בדפוס אומן מזמינים אתכם להנות מתהליך עיצוב הזמנות לאירועים בכמה רגעים פשוטים, כך שכל שעליכם לעשות הוא לעקוב אחר ההוראות באתר.

הזמנות לאירועים - מי אמר שצריך לשבור את הראש ?

בקטגוריית הזמנות לאירועים תוכלו למצוא רשימה של אירועים שונים מהם תוכלו לבחור את האירוע המתאים לכם. לחיצה על שם האירוע תפתח בפניכם גלריית עיצובים שונים מהם תוכלו לבחור את העיצוב המדוייק ביותר עבורכם. כמובן שאם יש בידיכם עיצוב פרטי כלשהו, תוכלו להזמין את ההדפסה עם העיצוב הזה.
תהליך הזמנת העבודה הוא פשוט ומהיר ואספקת העבודה נעשית בצורה זריזה ומקצועית. בית הדפוס ממוקם בנהריה ומספק הזמנות למגוון לקוחות ברחבי כל הארץ. מבין לקוחותינו ניתן למצוא לקוחות בכל סדרי הגודל מכל התחומים ואנו מעניקים שירות לחברות גדולות וליחידים תוך הקפדה על איכות השירות ומקצועיות.
לרשותכם עודמת רשימה מכובדת ומותאמת של אפשרויות עיצוב הזמנות לאירועים בהתאמה אישית.